Kadınların Koltuk Altını Reklam Alanı Haline Getiren Ajans

Kadınların Koltuk Altını Reklam Alanı Haline Getiren Ajans

Japonyalı reklam ajansı Wakino, kadınların koltuk altı bölgesini saatlik kiralanabilen reklam alanına dönüştürdü.

Dahiyane fikirler bazen koltuk altı edilebilir. Ancak, bu aslında kötü bir şey değil. Şehirlerdeki reklamlar gittikçe geniş bir alana yayılırken Wakino adındaki reklam şirketi, farklı alanları reklam için kullanmanın peşine düştü.

Şirket, alışılmadık bir şekilde genç kadınların koltuk altını kiralanabilir reklam alanlarına dönüştürüyor. Örneğin, kadınların terlemesini önleyen bir ürün üreten bir markaysanız, bu alanı değerlendirebilirsiniz.

“Waki” koltuk altı anlamına geliyor ve Wakino da Liberta adındaki, koltuk altı güzellik ve bakım ürünleri konusunda uzman bir markanın ajansı. Özetle, bu interaktif reklam, koltuk altını bakımlı tutmak hakkında.

Bu alanı kiralamanın saati 89.55 $. Yürüyen bir billboarda ödeme yapacağınızı düşünürseniz, fena bir fiyat sayılmaz.  Wakino’nun sıra dışı reklam alanı, iş arama web siteleri, oyunculuk okulları gibi bazı niş ve yeni reklamcılık alanları için de fikir veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LinkedIn, Mesaj Özelliğini Yeni Güncellemelerle Geliştirdi Instagram, Arkadaşlarınızın Ne Zaman Çevrimiçi Olduğunu Görmenizi Sağlayacak →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.