İstinye Üniversitesi’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Oca 2022
İstinye Üniversitesi’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu!

MLPCare Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulan İstinye Üniversitesi, yeni dönemde sosyal medya iletişimi için Diverseffect ile anlaştı.

Eğitim ve araştırma performansı ile yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunarak Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedefleyen üniversite, tüm sosyal medya çalışmalarını uzun süredir adını sıklıkla söz ettirmeye devam eden Diverseffect’e emanet etti.

Kurulduğu yıldan bugüne dek ulusal ve uluslararası birçok markaya web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi birçok alanda hizmet veren Diverseffect’in alanında uzman ekibi, İstinye Üniversitesi için sosyal mecralarda dikkatleri üzerine çekecek çalışmalar yapmaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BWA Digital’in Yeni Odağı Focus Tercüme Oldu 1,618 Agency, Yılın En İyi Ambalaj Tasarımı Ödülünü Alarak 2022 Yılına ‘Renkli’ Bir Giriş Yaptı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.