İnşaat Sektörünün Lokomotifi Diverseffect İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 28 Mar 2017
İnşaat Sektörünün Lokomotifi Diverseffect İle Anlaştı

Türkiye inşaat sektörünün en büyük isimlerinden biri olan Tepe İnşaat, tüm dijital iletişim çalışmalarının planlanması ve yürütülmesinde Diverseffect ile anlaştı.

Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Tepe İnşaat, 1989 yılından bu yana faaliyetlerini Bilkent Holding çatısı altında gerçekleştiriyor. Yurt içi ve yurt dışında, Orta Avrupa’dan Asya’ya Kuzey Afrika’dan Orta Doğu’ya kadar yapılan konut projelerinde Tepe İnşaat ismini görmek mümkün. Tepe İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her alanında yer almaktadır.

Tepe İnşaat, uluslararası faliyetleri ve marka alanındaki dijital iletişim çalışmalarını Diverseffect işbirliğiyle yürütmeyi seçti. Bu iş birliği ile Diverseffect, Tepe İnşaat’ın dijital marka algısını arttırmayı ve dijital alanda ses getiren çalışmalar yapmayı hedefliyor.

Global birçok markayı ve Türkiye’de sektörünün lider markalarını portföyünde bulunduran Diverseffect’in diğer çalışmalarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Muse Creative Awards’dan Reklam5’e 6 Ödül Birden! W Collection, SEO Çalışmaları İçin SEOPerf'i Seçti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.