ING Emeklilik Sosyal Medya Kampanyası: Hayat Sürprizlerle Doludur

ING Emeklilik Sosyal Medya Kampanyası: Hayat Sürprizlerle Doludur

ING Emeklilik, sosyal medya kampanyası “Hayat Sürprizlerle Doludur” ile kullanıcıları her gün için yeni bir maceraya davet ediyor.

ING Emeklilik “İyi Yaşa Hayat Sigortası”nın tanıtımı için gerçekleştirdiği sosyal medya kampanyası ile kullanıcıları eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Hayatta başınıza ne geleceği belli olmaz, diyen ING Emeklilik sosyal medya kampanyası ile başınıza gelecek ihtimalleri sıralayan uygulama yayınladı.

Kampanyaya katılım için kullanıcılar Hayat Sürprizlerle Doludur web sitesinde giriş formunu doldurduktan sonra karşılarına çıkan kart destesinden bir kart çekiyor. Çekilen kartların kazandırdığı puanlar birikirken, her kart katılımcıya 1 yeni çekiliş hakkı kazandırıyor. Ayrıca her kart ile kullanıcıların karşılarına günlük hayatta başlarına gelebilecek bir hikaye çıkıyor. Beklenmedik olaylar ve tatlı sürprizlerle dolu kartlar daha fazla puan kazandırırken bazıları da katılımcının puan kaybetmesine sebep olabiliyor.

ing emeklilik kampanyası

41?29! imzalı Hayat Sürprizlerle Doludur kampanyasında kullanıcıların her gün için 3 kart çekme hakkı bulunuyor. Katılımcılar kampanyayı sosyal medyada paylaşarak ya da arkadaşlarını davet ederek yeni kart çekme hakkı kazanabiliyor.

ing emeklilik sosyal medya kampanyası

Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 2 kişi iPhone 6, 2 kişi Sony PlayStation 4 ve 20 kişi iPod Shuffle 2GB ikramiyesi kazanacak.

ING Emeklilik sosyal medya kampanyasına Hayat Sürprizlerle Doludur web sitesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tadelle Video Yarışması: Çek Bi Klişe Vialand Instagram Kampanyası: #bestofVialand →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.