İnci Deri, Dijital Dönüşümüne Positive A Digital Approach İle Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 08 Kas 2016
İnci Deri, Dijital Dönüşümüne Positive A Digital Approach İle Devam Ediyor

Türkiye’nin asırlık ayakkabı, çanta ve moda markası İnci Deri, dijital dönüşümüne kesintisiz müşteri deneyimi yaratmayı hedefleyen omni-channel çözümlerini bünyesine katarak devam ediyor.

E-ticaret ve mağaza satış kanallarının birleştirilmesi, In-store ordering ve Click&Collect gibi çözümler ile İnci Deri’yi dijital dünyada öne çıkan bir markaya dönüştürecek çalışmaların tamamını Positive A Digital Approach yürütecek.

Türk moda sektörünün öncü markaları arasında olan, tüketicilerin vazgeçemeyecekleri özgün tasarımlar yaratan İnci Deri; ülkemizde 12 yıldır perakende markalarına e-ticaret platformları ve omni-channel çözümler sunan Positive A Digital Approach ile işbirliği yaptı.

Yaklaşık üç yıllık bir zaman diliminde gerçekleşecek dijital dönüşüm süreci, bugün üçü Kuzey Kıbrıs’ta olmak üzere 74 mağaza ve 32 bayi mağazasına sahip İnci Deri’yi dijital dünyada iddialı varlığını gösteren bir seviyeye yükseltecek. Proje tamamlandığında İnci müşterileri mağazalarda, mağaza içi satış uygulamalarında, e-ticaret sitesinde, mobil sayfalar ve mobil uygulamaların tümünde benzer ve kesintisiz alışveriş deneyimi yaşayabilecek; internet üzerinden alışverişini yaptıkları ürünleri dilerlerse İnci Deri mağazalarından teslim alabilecekler.

Bunun yanı sıra, İnci Deri müşterileri, mağazalar içerisindeki tabletlerden İnci’nin tüm ürünlerine ulaşabilecek, kasada sıra beklemeden ödeme yapabilecek veya mağazada beğendikleri ürünleri evlerine kargo ile teslim ettirebilecek, mağazada baktıkları ürünleri internetten alabilecekler.

Son yılların perakende ve e-ticaret sektörünün yeni yönelimi olan omni-channel yaklaşımı ülkemizde yaygınlaşmaya devam ediyor. Perakende markaları günümüzde bütünleşik bir müşteri deneyimi yaratmak, metrekare verimliliğini artırmak, Click&Collect ve In-store ordering uygulamaları için omni-channel çözümlere yöneliyor. Yapılan dijitalleşme çalışmaları kapsamında e-ticaret kanalı ile mağazalar birbirine yaklaşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Bu Kez Linkedin’e Rakip Oluyor! Sevgiyle Örenlerin Markası Nako'nun Dijital Ajansı FOLX Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.