İlk Buluşmalar Daha İyisini Hak Ediyor

İlk Buluşmalar Daha İyisini Hak Ediyor

Buluşma uygulaması OkCupid’in yeni basılı reklam kampanyası, ilk buluşmaların cinsellikten daha fazlasını hak ettiğini gösteriyor.

Tanışma ve buluşma uygulaması OkCupid’in renkli ve eğlenceli basılı reklam kampanyası Wieden + Kennedy iş birliğiyle yaratıldı. Dikkat çeken çeşitli zıt renklerdeki fonlar üstüne eğlenceli görseller ve kelime oyunlarıyla oluşturulan basılı reklam kampanyası; billboardlarda, otobüs panolarında ve kahve bardaklarını tutmak için kullanılan kartonlara basılmak üzere hazırlandı.

Genelde tüm buluşmaların temelinde cinsellik yattığını düşünen OkCupid, ilk buluşmaların seksten daha iyisini hak ettiğini düşünüyor. Basılı kampanya, bir akronim (baş harflerden oluşan sözcük) olan DTF (Down To F**** – Sekse Hazır) temasından yola çıkıyor. Cümledeki F harfi, ‘Football’ (Futbol), ‘Floss’ (diş ipi kullanmak) ve ‘Fight About The President’ (Başkan Hakkında Tartışmak) gibi çeşitli kelimelerle daha anlamlı bir hale getirilmiş.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Foot Locker Snapchat Lensiyle Spor Ayakkabı Kutu Açılışı Siber Zorba Olmayın! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.