Idecon Idea & Congress Sınırların Ötesinde de Philips Avent İle İş Birliğine Devam Ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 13 Tem 2018
Idecon Idea & Congress Sınırların Ötesinde de Philips Avent İle İş Birliğine Devam Ediyor!

Philips Avent’in Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ajansı olan Idecon Idea & Congress artık sınırların ötesinde!

Idecon Idea & Congress Türkiye’den sonra Birleşik Arap Emirlikleri’nde de Süt Saatim Projesi’nin uygulayıcı ajansı oldu. Idecon Idea & Congress, Philip Avent iş birliği ile artık Birleşik Arap Emirlikleri’nde doğum izninden dönen annelerin şirketlerinde sütlerini sağabilecekleri rahat bir alan oluşturulması konusunda farkındalık yaratmak ve bu odaların oluşturulması konusunda şirketlere destek oluyor.

Idecon Idea & Congress Hakkında

360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubudur. “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısı ile kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, algı ve itibar yönetimi, online reklam kampanyaları geliştirme, dijital pr, etkinlik yönetimi, e ticaret, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Facebook

Twitter

Instagram

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Persil’in Dijital Ajansı DONE Agency Oldu! Snapchat, “Görsel Arama” Özelliği Üzerinde Çalışıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.