Idecon Idea & Congress Portföyüne Kattığı Yeni Markalarla Büyümeye Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ara 2017
Idecon Idea & Congress Portföyüne Kattığı Yeni Markalarla Büyümeye Devam Ediyor

Doğuş Çay, Doğuş Soğuk Çay, Beypazarı Maden Suları, KAGİDER, Genç KAGİDER, Patos, Muratbey Peynirleri gibi markalarla çalışan Idecon Idea & Congress, Duru Bulgur, Fifex ve OTF Özel Okul Tercih Fuar Organizasyonu ile anlaşarak müşteri portföyüne üç yeni marka ekledi. Idecon Idea & Congress yeni müşterilerinin sosyal medya, dijital pazarlama gibi iletişim faaliyetlerinden ve iş geliştirmeden sorumlu olacak.

Türkiye’de bulguru tekrar sofralara kazandırmayı ve Dünya’da bulguru mutfaklara sokmayı hedefleyen tek firma olan Duru Bulgur Gıda San. ve Tic. A.Ş. merkezi Karaman’da olan Türkiye’nin lider gıda firmalarındandır. 1935 yılında Ziya Duru’nun temellerini attığı firma, kuruluşundan bu yana aynı kalitede tüketicilerine ürünlerini ulaştırmayı kendine görev edinmiştir.

OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesi, anaokulundan ilköğretim ve liseye, kurs ve sanat spor merkezlerinden her düzeyde eğitim kurumu arayışı içerisinde olan öğrenci ve velileri eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar ile buluşturan bir platformdur. FIFEX Uluslararası Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı organizasyonlarında birbirinden önemli isimlerin katılımı ile, sektördeki firmaların network çalışmaları, konuşmalar, paneller, toplantılar, heyecan ve keyif dolu anların yanı sıra futbol sektörünün öne çıkan isimleri, markaları ve projeleri için de bir ödül töreni gerçekleşiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← WhatsApp, Windows ve BlackBerry Telefonlardan Desteğini Çekiyor Instagram, Kullanıcı Feed’inde Önerilen Paylaşımlar Gösterecek →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.