Mousson Laboratories’in İlk Reklam Filmi Digivega İmzası İle Yayınlandı

Mousson Laboratories’in İlk Reklam Filmi Digivega İmzası İle Yayınlandı

Kişisel bakım üzerine 30 ülkede faaliyet gösteren AMKA International’ın saç ve cilt bakım markası Mousson Laboratories’in ürünlerini duyurduğu, Müge Boz’un marka yüzü olarak kamera karşısına geçtiği reklam filmi yayınlandı.

Mousson Laboratories’in sülfatsız, vegan ve doğal içerikli ürünlerini Türkiye pazarında ilk defa duyuran reklam filminde doğal güzellik ön plana çıkartılıyor. Şampuan reklamlarındaki abartılı ifade ve görüntülere gönderme yapan filmde Müge Boz, doğal güzelliği ile dikkat çekiyor.

“Güzellik Doğanda Var“ mottosuyla izleyicileri doğal Mousson içeriğine davet eden filmin tüm süreçleri, Mousson Laboratories’in tam hizmet ajansı Digivega yönetiminde gerçekleşti. Reklam filminin prodüksiyonunu ise Digivega’nın da bünyesi altında bulunduğu Vega Group’un prodüksiyon ajansı Vega Film Production tarafından üstlendi. Çıkış kampanyası, ana filmin haricinde markanın web sitesinde yer alan Müge Boz’un ürün kullanımlarını tek tek anlattığı interaktif videolarla da destekleniyor.

Künye:

Reklamveren: Mousson Laboratories
Reklam Ajansı: Digivega
Kreatif Direktör: Serkan Uysal
Senaryo: Ademhan Esen
Yaratıcı Ekip: Berkay Tanır, Betül Şükür, Özge Kolay İnal
Prodüksiyon Şirketi: Vega Ajans
Yönetmen: Gökhan Mumcu
Görüntü yönetmeni: Hakan Körezli
Post: Baboon Studio
Müzik: Samet Önder Kök

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kogital’den Anneler Gününe Özel İki Yeni Reklam Filmi Yayında! Mustela’nın Yeni Reklam Filmi Yayında →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.