Happy Digital’den Hizmette Sınır Tanımayan Uygulama: Butler Mobile!

Happy Digital’den Hizmette Sınır Tanımayan Uygulama: Butler Mobile!

Happy Digital ve Butler iş birliği ile geliştirilen “Butler Mobile” uygulaması, Alva Donna misafirlerinin otel departmanlarıyla bağlantı kurarak diledikleri hizmete anında erişmesi için tasarlandı.

Otelin tüm özellik ve hizmetlerini misafirlerin ceplerine getiren uygulama ile misafirler günlük program, etkinlik ve aktiviteler hakkında bilgi alabilir, restoran ve spa rezervasyonu yaptırabilir, araç kiralama ve transfer hizmetlerine ceplerinden ulaşabilirler. Bunların yanı sıra özel teklif ve promosyonlara erişebilirler.

Oda servisini tek tuşla mümkün kılan uygulama ile misafirler gezilecek yerler hakkında bilgi alabilir ve otelin diğer tüm hizmetlerinden yararlanabilirler.

butler-mobile-uygulama

Müşterilerine mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital, web ve mobil çözümlerinin yanı sıra bu platformların yönetimi ve iletişimi süreçlerinde de hizmetlerini sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NBS İnsan Kaynakları Kurumsal Kimliğini Yeniledi Welderwatch.com E-Ticaret Projesinin İlk Global Ödülü Muse Creative’den! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.