Gri Creative’e WebAward’dan İki Yeni Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2016
Gri Creative’e WebAward’dan İki Yeni Ödül!

Gri Creative, Web Marketing Awards tarafından gerçekleştirilen ve dijital dünyanın en prestijli ödüllerinden olan WebAward 2016’dan iki yeni ödül aldı.

Uluslararası yarışmalardan aldığı ödüllerde dikkat çeken Gri Creative, ödüllerine iki yenisini daha ekledi. Sektörün en iyilerinin yarıştığı The Web Marketing Association 2016’da Finansal Servisler kategorisinde www.kredidakik.com, İmalat-Üretim kategorisinde ise www.tepar.com ile “Standart of Excellence” (Mükemmelik Standardı) ödüllerinin sahibi oldu.

Financial Services (Finansal Servisler) kategorisinde Mükemmellik Standardı ödülüne layık görülen www.kredidakik.com, Koçfinans’ın finansman desteği alanında pratikliğe odaklanan yeni ürününe hızlıca ulaşma imkanı sunuyor.

gri-creative-webaward

Manufacturing (İmalat-Üretim) kategorisinde Mükemmellik Standardı ödülü alan www.tepar.com kullanıcı deneyimi odaklı tasarımı ve modern ara yüzü ile dikkat çekiyor.

gri-creative-webaward-iki-odul

Gri Creative, kurulduğu 2003 yılından beri geleneksel, dijital, mobil ve sosyal medyaları gereğinde entegre, gereğinde bütüncül bir yaklaşımla, doğru yerde ve doğru zamanda marka iletişimini güçlendirecek şekilde kullanıyor. Hizmet verdiği markaların dijital pazarlama stratejilerini sahip olduğu deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımıyla oluşturuyor. Ajans, ulusal ve uluslararası birçok ödül, önde gelen şirketlerden oluşan müşteri portföyü ve gerçekleştirilen yüksek standartlı projeleri ile başarıya ve marka mutluluğuna aracılık ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← AÇEV’in Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu! Atrax Expo Adwords Çalışmaları İçin Webtures’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.