Gri Creative’den Yeni Sosyal Medya İş Birlikleri

Ajans Haberleri, Haberler 12 Mar 2018
Gri Creative’den Yeni Sosyal Medya İş Birlikleri

Markalar ve insanlar arasındaki etkileşimi tasarlayan bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative; Vehbi Koç Vakfı (VKV) Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve VKV Sağlık Kuruluşları Kariyer için açılan sosyal medya konkurunu kazandı.

Gri Creative; doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojileri, idari sistem ve süreçleriyle sağladığı hasta bakım kalitesini 92 yıldır Kuzey Amerika standartlarında yaşatan VKV Amerikan Hastanesi’nin, Eylül 2014’te Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçen Koç Üniversitesi Hastanesi’nin ve VKV Sağlık Kuruluşları Kariyer’in sosyal medya iletişimini yürütecek.

Aralarında Exper, Vestel Kariyer, TÜYAP Fuarcılık, Bahçıvan Peynir ve Sepaş Enerji’nin de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen markalarına sosyal medya iletişimi alanlarında hizmet veren Gri Creative, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mercedes-Benz’in Ön Farları Yola İnfografik Yansıtabilecek HIBBOUX'nun Seo Ve Sem Ajansı Sempeak Oldu →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.