Google Glass Uygulaması ColorSnap İle Renkleri Eşleştirin

Google Glass Uygulaması ColorSnap İle Renkleri Eşleştirin

Google Glass uygulaması ColorSnap ile etrafınızdaki renkleri kategorilere ayırarak eşleştirmeniz ve kendi renk paletlerinizi oluşturmanız mümkün!

Günlük hayatımızda yerini almış akıllı telefonlarda kullanılan çeşitli konulardaki sıradışı uygulamaların ardından Google Glass da yeni uygulamalarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu uygulamalardan biri olan ColorSnap ile Google Glass kullanıcısı çevresindeki görüntüleri ya da fotoğrafları renklerine ayırabiliyor ve bu renkleri uyumlu bir şekilde eşleştirebiliyor. Böylece kullanıcı kendine zevkine göre özel renk paletleri oluşturabiliyor.

 
Sherwin-Williams adında bir perakende boyama şirketi tarafından Android ve iOS işletim sistemi kullanan telefonlar için geliştirilen uygulama Google Glass ile farklı bir boyuta ulaşmış. Gerçek dünyadaki renklerin numaralarını gözlük aracılığı ile keşfetmek ise oldukça heyecan verici bir deneyim.

Kullanımının yaygınlaşması ile birlikte Google Glass uygulamaları da sırayla duyurulmaya başlandı. Mobil dünyaya yeni bir soluk getiren inovatif gözlük Google Glass uygulamalarını tanıtmaya devam edeceğiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ray-Ban’den iPhone Şarj Eden Güneş Gözlüğü: Shama Shades Yaratıcı Instagram Kullanıcıları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.