Godiva Facebook Kampanyası: Signs of Love

Godiva Facebook Kampanyası: Signs of Love

Seçkin çikolata markası Godiva, Signs of Love kampanyası ile takipçilerini aşkın sembolünü seçmeye davet ediyor!

Sevgililer Günü dediğimizde kimsenin dayanamayacağı en güzel hediyelerden biri de çikolatadır. Çikolatanın dev ismi Godiva Türkiye de Sevgililer Günü’nü unutmamış ve Facebook’taki takipçileri için aşkın sembolünü seçerek hediyeler kazanabilecekleri eğlenceli bir uygulama yayınlamış.

Godiva “Signs of Love” uygulaması ile kullanıcılar kalp, kahve fincanı, para, çiçek gibi seçenekler arasından aşkın sembolünü seçiyor ve aşkın kendileri için ne anlama geldiğini kendi cümleleriyle açıklıyor. Aşkın anlamını arkadaşlarıyla Facebook ya da Twitter’dan paylaşan kulanıcılar Godiva’dan Couer Iconique ya da Teddy Bear’lı Couer Iconique kazanma şansı elde ediyor.

Godiva aşkın sembolü kampanyasına katılmak isteyenler ayrıca Instagram üzerinden #signsoflove etiketi ile aşkın kendileri için anlamını paylaşabiliyor.

godiva facebook kampanyası

Commodore Digital tarafından hazırlanan “Sings of Love” uygulamasına Godiva Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Maret’ten Yaratıcı Web Sitesi: Açken Bakma Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Aşkın Sigortası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.