Girişimcilere Özel Vine Kampanyası: #6saniyede1fikir

Girişimcilere Özel Vine Kampanyası: #6saniyede1fikir

Logo Yazılım düzenlediği kampanya kapsamında, 6 saniyede yaratıcı bir Vine videosu ile fikrini anlatan girişimcileri Dublin’deki Web Summit’e götürüyor.

Logo Yazılım, Kasım ayında gerçekleştireceği Logosphere etkinliği için dikkat çekici bir kampanya başlattı. Sosyal medya üzerinden #6saniyede1fikir hashtagi ile yürütülen kampanya ile girişimciler kendi start-up fikirlerini 6 saniyede anlatmaya davet ediliyor. Fikirlerini yaratıcı bir Vine videosu çekerek anlatan kullanıcılar, bu videoyu Twitter’da hashtag ile paylaşarak kampanyaya dahil olabiliyor.

Kampanyaya katılan en yaratıcı 5 videonun sahibi, 4 Kasım’da gerçekleşecek Logosphere etkinliğinde projelerini sunma ve kendilerine ait stantlarda tanıtım yapma imkanı elde edecek. Kazananlar ayrıca başarılı girişimcilerle workshop yapma ve Dublin’de gerçekleşecek Web Summit etkinliğine katılma fırsatı yakalayacaklar.

Jüri üyeliğini Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut ve 41?29!Grey CEO’su Alemşah Öztürk’ün üstlendiği yarışma 29 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek.

Kampanyaya katılan videoları #6saniyede1fikir web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← PepsiCo Yılın Stajyeri Kampanyası: #StajaBaşvuruyorum KFC, 75. Yıl Dönümünde Kurucusunu Hayata Döndürüyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.