G YOO’nun “İlk Sakinleri” Sosyal Medya Figürleri

G YOO’nun “İlk Sakinleri” Sosyal Medya Figürleri

İmzasını attığı her projede yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken Mar Yapı, bu kez sosyal medya uygulamalarıyla benzerlerinden ayrılıyor. Mar Yapı, son projesi G YOO inspired by Starck’ta herkesten önce yedi arkadaşı yaşatıyor. Türkiye gayrimenkul sektörünün genç, dinamik şirketi ve yenilikçi şirketlerinden Mar Yapı,  şimdi de sosyal medya çalışmalarında kullandığı içerik stratejisiyle dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan ve tasarımcının “dikey köyler” diye adlandırdığı G YOO inspired by Starck projesinde yer alan rezidansların inşaatı sürerken, marka sosyal medyada adından söz ettirecek bir uygulamaya başladı. “G YOO’da Yaşam Şimdiden Başladı” söylemiyle marka, benzer vaatlerden çok da öteye gidemeyen klasik toplu konut iletişimleri arasından sıyrılarak, yedi kişiden oluşan bir arkadaş grubunu projenin 3D dünyasında yaşatmaya başladı.

G YOO’nun hedef kitlesi dahilinde belirlenen ekip; Hande (Kafe sahibi), Kaan (Pilot), Nazlı (Bankacı), Selim (İnternet Girişimcisi), Taner (Reklamcı), Yasemin (Üniversite öğrencisi) ve Zafer (Üniversite öğrencisi)’den oluşuyor. Bu yedi kafadar, sit-com sıcaklığındaki hikayeleri ile projenin özelliklerini ve imkanlarını Facebook, Twitter ve Instagram’da anlatıyor. Oyuncuların greenbox önünde yapılan çekimlerinin, projenin görselleri ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan stop-motion videolar ve fotoğraflarla marka, projedeki rezidans yaşamının nasıl olacağına dair ipuçları veriyor.

BAL tarafından hayata geçirilen içerik stratejisi çerçevesinde toplam 19 video ve 27 fotoğraf hazırlandı. İlerleyen günlerde animated cinemagraphs’tan 3D videolara kadar birçok yeniliği, ayrıca takipçilere özel yarışmaları da içerecek iletişimi markanın sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Haberler

BAL'a Yeni Yol Arkadaşı: Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi
Ajans Haberleri menu icon
15 Haz 17
BAL'a Yeni Yol Arkadaşı: Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi
Devamını Oku >
BAL, iPara İle Büyümesini Sürdürüyor!
BAL, iPara İle Büyümesini Sürdürüyor!
Devamını Oku >