Ford Focus Fotoğraf Uygulaması: #BaşardığımAn

Ford Focus Fotoğraf Uygulaması: #BaşardığımAn

Ford tarafından yayınlanan fotoğraf uygulaması #BaşardığımAn ile imkansızı başardığınız anları sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Yeni Ford Focus için hayata geçirilen #BaşardığımAn uygulaması ile mezun olduğunuz, evlendiğiniz, havalı bir yemek yaptığınız, yamaç paraşütüyle atladığınız ya da uzun süredir düşlediğiniz bir geziye çıktığınız, yani kısacası başardığınızı düşündüğünüz anları videoya dönüştürebiliyorsunuz.

Uygulamada istediğiniz 10 fotoğrafı Facebook ya da Instagram üzerinden Başardığım An web sitesi üzerine yükleyerek eğlenceli bir video oluşturabiliyor ve sosyal medya hesaplarınızda bu videoyu paylaşabiliyorsunuz.

Ford Focus Fotoğraf Uygulaması


Ogilvy imzalı Ford Focus Başardığım An uygulaması bittiğinde yapılacak çekilişte 1000 kişi kendi basılı fotoğraf albümünü kazanacak.

İmkansız görünen pek çok şeyi kolaylıkla yapan Yeni Ford Focus’un çok beğenilen uygulaması 15 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Saka Su Twitter Uygulaması: Su Hatırlatıcı Limon İle Zeytin’in Hikayeleri AppStore’da! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.