FOLX, Kitapyurdu Fiyat Asistanı Eklentisi

Projeler, Web siteleri 10 Eyl 2018
FOLX, Kitapyurdu Fiyat Asistanı Eklentisi

Türkiye’deki en büyük e-ticaret sitelerinden Kitapyurdu, FOLX iş birliği ile yeni bir Chrome eklentisi yayınladı.

Müşterilerine en cazip kitap fiyatlarını sunmayı amaçlayan Kitapyurdu Fiyat Asistanı, internette kitap ararken yukarıda şık bir bar olarak karşımıza çıkıyor. Google aramalarında, yayınevi sitelerinde, pazar yerlerinde ve diğer online kitapçılarda fiyat karşılaştırması yapabilmenizi sağlayan bu uygulama, aynı zamanda Kitapyurdu kampanyalarını da elinizin altında tutuyor.

 

 

Eklentinin bir başka özelliği de fiyat alarmı. Aradığınız kitabın Kitapyurdu’nda fiyatı düştüğünde tarayıcı bildirimi olarak haberdar olmak üzere alarm kurabiliyorsunuz. Alarmlar yine eklenti içinden takip edilebiliyor. Fiyat asistanının rengi değiştirilebiliyor, geçici süreliğine kolayca deaktif edilebiliyor. Yurt dışındaki sitelerde de karşılaştırma yapabilen eklenti, ilgili kitap hangi para biriminde satıştaysa fiyatı o para biriminde gösteriyor. Özellikle yurt dışında oldukça yüksek fiyatlara satılan Türkçe kitapların Kitapyurdu fiyatlarını görmek faydalı olabiliyor. Benzer eklentileri yurt dışında Amazon ve Ali Baba müşterileri de kullanıyor.

Fiyat Asistanına ekleyecekleri yeni özellikleriyle müşterilerine iyi hizmet sunmak isteyen Kitapyurdu, daha önce de yine FOLX tarafından geliştirilen her yeni sekmede bir kitap tanıtan Kitap Kurdu adlı eklentiyi yayınlamıştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin En Büyük Spor Tesisi Web Sitesini Yeniledi Sepaş Enerji, Minik YouTuber İle Bilinçlendirdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.