Işık Peyzaj’ın Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 30 Tem 2018
Işık Peyzaj’ın Web Sitesi Yayında!

Modern dünyanın doğaya açılan kapısı Işık Peyzaj’ın doğadan renkler içeren tasarıma ve kullanıcı dostu arayüze sahip yeni web sitesi POMPAA imzasıyla yayında!

1988’de kurulduğu günden bu yana şehirleri daha yaşanılabilir bir yere dönüştüren peyzaj projelere imza atan Işık Peyzaj’ın yeni web sitesi yayına girdi. Işık Peyzaj’ın yeni web sitesi POMPAA’nın konusunda uzman ekibi tarafından modüler bir altyapı ile tüm cihazlara ve %97 oranında arama motorlarına uyumlu olarak hazırlandı.


 

 
Işık Peyzaj, özenle şekillendirilmiş projeler, modern dünyanın nefes almasını sağlayan ve şehir insanının doğayla temasını koruyan alanlar oluşturmayı amaçlıyor. İlk günden bu yana inovatif olmak ve fark yaratan projelere imza atmak arzusuyla çalışıyor. Işık Peyzaj, farklı coğrafyalara hakim olarak, en yeni gelişmeleri takip ediyor, fonksiyonel ve uzun ömürlü yeşil alanlar yaratıyor. Aynı zamanda modernitenin doğayla iç içe olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Yenilenen web sitesi www.isikpeyzaj.com adresinden ziyaret edilebilinir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Okyanus Hayvanlarının Ruhunu Emen Pipetler Sanatçıların iMac Pro’yla Yarattığı Etkileyici Reklam Filmi Serisi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.