Ege Fren Web Sitesi egegen İmzasıyla Yayında…

Projeler, Web siteleri 19 Haz 2018
Ege Fren Web Sitesi egegen İmzasıyla Yayında…

Bayraktar Grubu ve dünyanın önde gelen otomotiv teknoloji şirketlerinden Meritor ortaklığında faaliyet gösteren Ege Fren’in dijital projelerini yürüten egegen, markanın web sitesini yeniledi.

Üstün kalitesiyle, rekabetçi fiyatlarıyla, tam zamanında sevkiyatıyla ve mükemmel hizmet sunan Ege Fren için hazırlanan projede; dijital dünyanın dinamiklerine uygun, kullanıcı kolaylığının ön planda olduğu sade ve modern çalışma gerçekleştirildi. Kusursuz navigasyon yapısıyla hazırlanan web sitesiyle kullanıcılar; Ege Fren hakkında bilgilere, hizmetlerine, duyuru/haberlere, geniş ürün yelpazesi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşırken Ege Fren Yedek Parça için de ayrı bir ara yüze ulaşabiliyorlar.

Her platformdan kolaylıkla ulaşılabilirliği sağlanan Ege Fren’in web sitelerine www.egefren.com.tr ve www.egefrenyp.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← %100 Geri Dönüştürülmüş Reklam Filmi Tic Tac’ten Çiğneme Hareketiyle Oynanan Snapchat Lensi Oyunu →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.