KoçSistem’in Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 04 Tem 2018
KoçSistem’in Yeni Web Sitesi Yayında

Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem’in yeni web sitesi yayında.

KoçSistem’in akıllı şehirler, blockchain, dijital dönüşüm, dijital iş gücü, endüstri 4.0 ve yapay zeka gibi teknolojinin geleceğini şekillendiren alanlarda sunduğu ve uyguladığı çözümleri, yenilikçi arayüz tasarımlarıyla hayata geçiren Pixelplus; şirketin sektör liderliğini web sitesine yansıtmayı amaçlamış. Kullanıcı odaklı bir navigasyonla ziyaretçilerin yeni teknolojilere dair aradıklarına kolay ulaşabilmeleri sağlanırken, Pixelplus’ın ortaya çıkardığı modern tasarım kullanıcıya keyif veren bir deneyim yaşatıyor. Dijitalleşen dünyanın dinamiklerine uygun ve modern bir arayüze sahip olan web sitesi, KoçSistem’in öncü bir teknoloji markası olduğunu hissettiren izler taşıyor.

Siz de www.kocsistem.com.tr adresini ziyaret ederek, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem’in Pixelplus tarafından yaratılan yeni dünyasını keşfedebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’nın Japonya’daki Şehirlerden İlham Alan Şişe Tasarımları Spotify Lite Yayınlandı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.