Ahtapot Sosyal Medya’nın Yeni Projesi SosyalGirişim.com Yayında!

Projeler, Web siteleri 30 Tem 2018
Ahtapot Sosyal Medya’nın Yeni Projesi SosyalGirişim.com Yayında!

‘’Kreatif Dijitalizm’’ mottosuyla birçok başarılı işe imza atan Ahtapot Sosyal Medya, yeni projesi SosyalGirişim.com’u hayata geçirdi.

Sosyal girişimcilikle ilgili, Türkiye’den ve dünyadan sosyal girişim projelerinin, yarışmaların, etkinliklerin, sosyal girişim destekçileriyle ilgili güncel makalelerin ve haberlerin paylaşıldığı web sitede, ‘’sosyal fayda’’ konulu güncel içerikler de yer alıyor.

Sosyal medya yönetiminin yanı sıra; birçok prestijli marka için web site tasarımı, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi birçok alanda nitelikli hizmetler sunan Ahtapot Sosyal Medya, başarılı projeleriyle adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanatçıların iMac Pro’yla Yarattığı Etkileyici Reklam Filmi Serisi Burger King, Kadınlardan Tavuk Kızartması İçin Daha Fazla Ücret İstedi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.