Tuna Ofis Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 04 Tem 2018
Tuna Ofis Web Sitesi Yayında!

50 yıl önce ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak vizyonuyla yola çıkan Tuna Ofis ve dijitaldeki 16 senelik deneyimiyle Clockwork’ün tecrübelerini birleştirdiği ilk proje olan Tuna Ofis’in yeni web sitesi yayında.

Clockwork tarafından hazırlanan yeni web sitesinde; site içi dolaşım ve kullanıcının ürün bulmasını kolaylaştıracak benzer ve tamamlayıcı ürün bilgileri, kullanıcıların ürünlere kolay erişim sağlamalarını amaçlayan ürün detayı, kullanıcıların yenilik ve gelişmelere erişebilmeleri için haber ve işler sekmesi bulunuyor.

Bugünün yaşamı, bugünün ihtiyaçları için bugünün tasarımını sunan Tuna Ofis herkesi yeni web sitesini ziyarete bekliyor.

Tasarım, yazılım, mobil uygulama ve sosyal medya yönetimi alanlarında da faaliyet gösteren Clockwork, McDonald’s, Zorlu Enerji Grubu, Anadolu Etap, Little Caesars, D-Smart, Vakko ve Kartal Yuvası gibi birçok güçlü markanın da dijital iletişim dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spotify Lite Yayınlandı Otizmliler, Şirketlere Değer Katabilir →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.