FIAT Egea’dan Ezber Bozan Reklam Kampanyası

FIAT Egea’dan Ezber Bozan Reklam Kampanyası

FIAT’ın “Ezber Bozan Sedan” sloganı ile yürüttüğü kampanya dahilinde, FIAT Egea reklam filmi ile web sitesi yayına girdi.

Türkiye otomotiv sektöründe bir dönüm noktası olmayı hedefleyen FIAT Egea, ezber bozan iddiasını reklam kampanyası ile sürdürüyor. Başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun rol almayı kabul ettiği ilk reklam filmi ile hedef kitlesinin karşısına çıkan FIAT, sosyal medya kullanıcılarının ilgisini kısa sürede çekti.

İlk günden YouTube’da 200.000, Facebook’ta 500.000 defa izlenen reklam filmi Leo Burnett, bu iddialı proje için hazırlanan iddialı web sitesi ve araç konfigüratörü ise daha önce FIAT 500 ve Fiat Tarz Günleri mikro sitelerini de tasarlayan FOLX‘un imzasını taşıyor.

 
Cuma akşamı yayınlanan reklam filmi sonrası binlerce otomobil sever, Egea mikro sitesini ziyaret ederek otomobil hakkında bilgi aldı. Kullanıcılar ayrıca web sitesi üzerinden kendi Egea’larını oluşturduktan sonra PDF formatında konfigürasyonu e-posta olarak gönderebiliyor.

FIAT Egea Reklam Kampanyası

FIAT Egea’yı daha yakından tanımak ve deneyimlemek isterseniz, markanın mikro sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Saf Kitchen’in Yeni Web Sitesi Yayında! Matbuu.com Sosyal Medya Kampanyası: Matbuu Dijital Festival →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.