FIAT 500’ün İtalyan Stili “Nedir?” Kanalında!

FIAT 500’ün İtalyan Stili “Nedir?” Kanalında!

Yeni FIAT 500’ün İtalyan stilini yansıtan web sitesi yayına alındı.

FIAT 500’ün yaratıcıları “Daha fazla ne olabilirdi ki?” sorusuna cevap bulma amacıyla yola çıkarak, onu daha fazla geliştirmek için çalışmaya başladı. Geliştirilen “Yeni FIAT 500” göz alıcı detayları, yeni teknolojik özellikleri ve orijinal tarzı ile yeni mikro sitesinde görücüye çıktı.

Daha önce FIAT’ın bugüne kadar ki en büyük projesi olan Egea’nın web sitesi projesini de tamamlayan FOLX Digital‘in Yeni Fiat 500 için hazırladığı mikro site de yayına alındı.

Kreatif süreçleri ve stratejisi dijital ajans Gülenayva‘ya ait olan ve popüler Youtube kanalı “Nedir?”işbirliği ile “İtalyan Stili Nedir?” konulu videoda da FIAT’ın İtalyan stili ve ikonik tarzına vurgu yapıldı.

 
Hazırlanan mikro sitede ise kullanıcılar yenilenen 500’ün özelliklerini keşfedebiliyor, sosyal mecralarda #500TarzGünleri etiketi ile paylaşılan içerikleri görebiliyor, renk konfigüratörü ile yeni renkleri mobil ve masaüstü cihazlarında keşfedebiliyor.

fiat500-web-sitesi

Orijinal tarzından asla taviz vermeden yenilenen FIAT 500’ün dikkat çeken tüm özelliklerini mikro sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nescafe Reklam Serisi: #SabahlarOlmasın Saf Kitchen’in Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.