Fiat, İki Yeni Projesini Daha Happy Digital İle Hayata Geçirdi

Projeler, Web siteleri 04 Ağu 2016
Fiat, İki Yeni Projesini Daha Happy Digital İle Hayata Geçirdi

Fiat Fullback ve Fiat Engelsiz hareket web siteleri Happy Digital imzasıyla yayına alındı.

Happy Digital, İtalyan efsanesi 124 Spider için hazırladığı web sitesinin ardından Fiat’ın iki projesinde daha çözüm ortağı oldu.  Fiat Engelsiz Hareket ve Fullback web siteleri kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

İşte De Hayatta Da Full Kazanmak İçin…

Fiat’ın maksimum güç ve maksimum hafifliği birleştiren alüminyum motor teknolojisine sahip pick-up’ı Fiat Fullback için hazırlanan web sitesi aracın agresif ve dikkat çekici tasarımına uygun olarak hazırlandı.

fiat fullback web sitesi

Herkes İçin Hareket!

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan ve engelli sürücü ve yolcuların seyahat özgürlüğünü artırmayı amaçlayan Fiat Engelsiz Hareket web sitesi, Happy Digital tarafından kullanıcı dostu olarak hazırlandı. Sürücü ve yolcu çözümlerinin site üzerinden rahatlıkla seçilebildiği site için özel video çekimleri de yapılarak kullanıcıların detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanıyor.

fiat engelsiz hareket web sitesi

2011’den beri markalara mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital, mobil uygulama geliştirmenin yanı sıra, sosyal medya yönetimi ve 360 derece iletişim kampanyalarıyla da hizmetlerini sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Subway’in Logosu Yenilendi! Kefaluka Resort’un Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.