Dünyanın İlk Instagram Boyama Kitabı, Silahı Okullardan Uzaklaştırmaya Çağırıyor

Dünyanın İlk Instagram Boyama Kitabı, Silahı Okullardan Uzaklaştırmaya Çağırıyor

“March For Our Lives” yürüyüşü için, silahları okullardan uzaklaştırmaya davet eden sloganların yer aldığı, Instagram boyama kitabı hazırlandı.

Kreatif ajans BBH LA’le bir araya gelen öğrenci topluluğu, bu yılki ‘March For Our Lives‘ etkinliği için ilk sosyal boyama kitabı ‘Color For Our Lives’ı hazırladı. Boyama kitabı, Amerika’daki okullarda son dönemde artan silahlı saldırıların önlenmesi için harekete geçmek ve yürüyüşe birebir katılmasalar bile öğrencilere seslerini duyurması için bir fırsat vermek için hazırlandı.

Color For Our Lives için tasarlanan dijital posterlerde öğrencilerle iş birliği içinde belirlenen “Ateş Etme”, “Koru”,  “Silah Öldürür”, “Kurşunlar Değil Kitaplar” gibi sloganlar yer alıyor.

Posterler, Instagram Stories’e yüklenmeden önce farklı renkler, emojiler, hashtagler ve çok daha fazlasıyla kişiselleştirilebiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google, Yalan Haberleri Google News Initiative’le Durduracak Dalgakıran Kompresör ve Hertz Kompressoren’in Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.