Evde Bir Köşeye Kaldırılan Eşyaları Hatırlatan Uygulama

Evde Bir Köşeye Kaldırılan Eşyaları Hatırlatan Uygulama

Sortly uygulaması, kutuya koyup evin bir köşesine kaldırıldıktan sonra unutulup giden eşyaları hatırlatıyor.

Çok sevdiğiniz ayakkabıyı kış bittikten sonra kutuya koyup bir köşeye kaldırdınız ve bir sonraki kış ayakkabınızı giymek istediğinizde nerede olduğunu hatırlamıyorsunuz.  Sortly, tam da buna benzer durumların yaşanmaması için geliştirilmiş.

Eşyalarınızı fotoğraflayarak nereye koyduğunuz bilgisiyle birlikte kaydetmenizi sağlayan uygulama, kullanıcıları eşya aramak için vakit kaybetmekten kurtarıyor.  Bir envanter listesi oluşturmanızı sağlayan Sortly’nin hem iOS hem de Android sürümü bulunuyor. Eşyalarınızı gruplayabiliyor, QR kod etiketlerle birlikte saklayabiliyorsunuz.

İşletmeler için de çözüm sunan uygulamanın ücretli versiyonu, her bir ürünün farklı görsellerle kaydetmeyi sağlıyor. Farklı yerlerde bulunan ürünlerin sayısı, ürün bilgisi ve fiyat etiketi takip edilebiliyor. Ürünlerle ilgili kişisel notlar ve etiketler eklenebiliyor. Böylece işletmeler, envanter takibi için daha az vakit harcamış oluyor. Uygulamanın işletmeler için hazırlanan versiyonu, kullanıcılara 14 günlük ücretsiz deneme süresi veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Müşterilerin Yeni Model Nike Ayakkabıyı Denediği 16-bit Oyun Old Spice: Kağıt Blazer Ceket →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.