Dalgakıran Kompresör ve Hertz Kompressoren’in Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Mar 2018
Dalgakıran Kompresör ve Hertz Kompressoren’in Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Türkiye’nin en büyük endüstriyel kompresör üreticisi ve ihracatçısı olan Dalgakıran Kompresör ve yurt dışı markası Hertz Kompressoren sosyal medya yönetimi için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

27.000 m2 kapalı alana sahip üç fabrika ile üretimine devam eden Dalgakıran Kompresör, Hertz Kompressoren markasıyla da yurt dışı pazarına hizmet etmeye devam etmektedir.

Üretimini Türkiye’de gerçekleştiren ve bir dünya markası olma yolunda, hedefine güvenli ve doğru adımlarla ilerleyen Dalgakıran Kompresör, sosyal medya hesaplarının da güvenli ve doğru yönetimi için Ahtapot Sosyal Medya ile anlaştı.

Dalgakıran Kompresör’ün sosyal medya iletişimini emanet ettiği Ahtapot Sosyal Medya; Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Askaynak Automation, DB Schenker Arkas, Form Şirketler Grubu, Depart, Gökçe Brülör, Jaga Maktes gibi önemli B2B markaların da çözüm ortağı olmasıyla dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyanın İlk Instagram Boyama Kitabı, Silahı Okullardan Uzaklaştırmaya Çağırıyor Instagram Biyografilerine Tıklanabilir Hashtag ve Hesap Ekleme Özelliği Geldi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.