Down Sendromu Farkındalık Kampanyası: #İşteŞimdiFarklıyım

Down Sendromu Farkındalık Kampanyası: #İşteŞimdiFarklıyım

Down Sendromu Derneği bu sene 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü’nü #İşteŞimdiFarklıyım diyerek kutluyor.

“Farklı olmak nasıl doğduğumuzla değil, kim olmayı seçtiğimizle ilgilidir. Doğuştan gelen farklılıkları görmezden gelin!” düşüncesinden yola çıkan Down Sendromu Derneği; MotionB Dijital ve Geometry Global İstanbul ile gerçekleştirdiği proje kapsamında, 21 Mart günü herkesten ellerine #İşteŞimdiFarklıyım yazarak farklı göründükleri fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşmalarını istiyor. Bu sayede Down Sendromu’na ve yaptıkları faaliyetlere dikkat çekmeyi amaçlıyorlar.

21 Mart günü ellerimize #işteşimdifarklıyım yazarak, farklı görünerek çekileceğimiz fotoğraflarımızı derneğimizi etiketleyerek paylaşıyor ve profil fotoğrafı yapıyoruz! Siz de bize destek verin!

Down Sendromu Derneği tarafından gönderildi 15 Mart 2016 Salı

Sevilen sosyal medya fenomenlerinin de #İşteŞimdiFarklıyım diyerek destek verecekleri proje için siz de paylaşımda bulunmak, Down Sendromu’na farkındalık yaratmalarında destek olmak ve gerçek dostların kromozom saymadığını göstermek isterseniz; derneğin Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarını takip ederek #İşteŞimdiFarklıyım hastagi ile fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Greenpeace’den Anlamlı Reklam Filmi: The Little Explorer Jude Law İle İnteraktif Lexus RX Deneyimi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.