Dove’dan Mucizevi Bir Uygulama: “Tıkla & Güzelleş”

Dove’dan Mucizevi Bir Uygulama: “Tıkla & Güzelleş”

Dove, kısa yoldan güzelleşmek isteyen kadınları “Tıkla & Güzelleş” adındaki interaktif uygulamasına davet ediyor.

Dünya genelinde yürüttüğü kampanyalarla kadınların güzellik algısını değiştirmeyi ve doğal güzelliği öne çıkarmayı hedefleyen Dove, bu pazarlama stratejisini Türkiye’de de sürdürüyor. Marka, geçtiğimiz hafta yayınladığı Mirasadındaki reklam filminde anne-kız ilişkisini özgüven açısından ele alırken, bu kampanyasını destekleyecek bir de uygulama yayınladı.

Tıkla & Güzelleş adındaki uygulamaya katılmak için öncelikle “Yüz” ve “Vücut” seçeneklerinden birini tercih ediyorsunuz. Ardından bilgisayarınızdan ya da Facebook / Instagram profillerinizden bir fotoğrafınızı yüklemeniz gerekiyor. Fotoğrafınızda düzeltmek istediğiniz bölgelere “kaldır”, “dolgunlaştır”, “incelt”, “gerdir”, “gençleştir” gibi seçenekleri uyguluyorsunuz. Mucizevi uygulamanın sonunda ise geriye güzelliğinizi izlemek kalıyor.

dove-mucizevi-bir-uygulama-tikla-guzelles

Tüm kadınları mutlu edecek sürpriz bir son ile biten “Tıkla & Güzelleş” uygulaması, dijital reklam ajansı Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung’tan Gençlere İlham Veren Kampanya: #Yaparsın Otizmli Çocuklara Özel Mobil Eğitim Platformu: Otsimo →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.