Doğru Okul, Teknik SEO çalışmalarıyla yerini sağlamlaştırdı!

Doğru Okul, Teknik SEO çalışmalarıyla yerini sağlamlaştırdı!

Doğru Okul, 81 ilde, binlerce özel okula tek tıkla ulaşabildiğiniz ve okullara başvuru yapabildiğiniz Türkiye’nin ilk özel okul listeleme platformudur. Bünyesinde Bahçeşehir Kolejlerinden, Mektebim Kolejleri, İstek Okulları’ndan Uğur Okulları’na kadar pek çok özel okul ve koleji bünyesinde barındırmaktadır.

Dogruokul.com, her ne kadar uzun yıllardır ilk sayfalarda yerini koruyor olsa da, gelişen algoritmalara; yapılan güncellemelere göre kendisini iyileştirme gerekliliği görmüş ve organik trafik edinimlerini arttırmak istemiştir.

ROIBLE SEO Ajansı ile yapılan anlaşmaya paralel olarak, teknik SEO konusunda danışmanlık alınmış ve web sitesinde yer alan pek çok major ve minör hata dogruokul.com yazılım ekibi tarafından giderilmiştir.

Çalışmanın dogruokul.com’a ne tür faydalar sağlayacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme: ROIBLE’ın yapmış olduğu teknik SEO çalışmaları neticesinde haberin yayınlandığı 4 Kasım 2019 ile 1 ay sonrası 4 Aralık 2019 arasındaki değişim.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MediaClick'e Altın Örümcek’ten 2 ödül! MediaClick'e Dawey'den 3 Ödül Birden! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.