Dijital Melek Yatırımcılık 5. Dönem Başvuruları Başladı!

Dijital Melek Yatırımcılık 5. Dönem Başvuruları Başladı!

Dijital Melek Yatırımcılık programının 5. dönemi başladı. Güvendiği bir fikri veya projesi olan kişilerin, kendilerini duyurması ve daha geniş kitlelere ulaşması için Webtures, girişimci ruhları destekleyerek girişimlerini dijital dünyada pazarlıyor. Kazanan 3 projenin her birine 100.000 TL’lik dijital pazarlama yatırımı yapılacak programın son başvuru tarihi 10 Ocak 2022.

Dijital Melek Yatırımcılık, yüksek potansiyeli olan ve sürdürülebilirliği olan girişimlerin dijital pazarlamanın her alanında desteklenmesiyle gerçekleşen yeni nesil bir melek yatırım modelidir.

Gelen başvurulara fayda, özgünlük gibi kriterler üzerinden titizlikle değerlendirerek seçtiği girişim fikirlerine veya projelerine hiçbir bedel veya hisse talebi olmadan (tamamen melek) dijital pazarlama yatırımı yapılmaktadır.

Kazanan projeler Karataş & Partners, INBOX, Webtures deneyiminden ve tüm ekibin mentorluğundan yararlanabilecek. Webtures’ın projelerden tek beklentisi ise ortaklaşa çıkarılan başarı hikayelerini gururla yayınlama hakkı.

Geçtiğimiz 4. dönem içerisinde yaklaşık 2500 başvuru alınan programda, üç aşamalı eleme sürecinin ardından, 75 proje sunumlarını gerçekleştirdi. Üç aylık maratonun sonunda biri sosyal sorumluluk projesi olmak üzere toplamda 3 proje dijital melek yatırım almaya hak kazandı.

Yeni bir girişim serüvenine başlarken başarılı profesyonellerden destek alma fırsatını kaçırmayın! Detaylı bilgi ve başvuru için www.dijitalmelekyatirimcilik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanal Influencer Nedir? Şirketler Bu Akıma Ayak Uydurabiliyor Mu? Webtures'ın SEO Başarı Hikayesi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.