Dijitalde Kadın Eğitim Programı Başvuruları Başladı!

Dijitalde Kadın Eğitim Programı Başvuruları Başladı!

Yenilikçi ve enerjik bir çalışma ortamına sahip Webtures’ta Dijital Pazarlama sektörünün tüm dinamiklerini öğrenebileceğiniz; bu sayede kişisel ve mesleki gelişiminize katkı sağlayabileceğiniz Dijitalde Kadın Eğitim Programı başvuruları başladı!

Dijitalde Kadın Eğitim Programı dijital dünyada kadınların varlığını artırmak, kadınların katkısını daha fazla toplamak ve kadın dijital uzmanlar yetiştirmek için oluşturulmuş bir eğitim programıdır.

Dijital Pazarlama sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Webtures’in alanında uzman kadrosunun mentörlüğünde gerçekleşecek eğitimler sayesinde kariyerini bu alanda şekillendirmek isteyen kadınlara fayda sağlanacak. SEO,  Dijital Pazarlama Satışı ve Sosyal Medya olmak üzere 3 farklı departmanlar özelinde planlanan eğitimler bu alanda yetkinlik kazandırma odaklı gerçekleşecek.

8 hafta sürecek eğitim programı boyunca bu üç departmana yönelik teorik ve uygulamalı eğitimler, atölye ve vaka çalışmaları ve çeşitli sürprizlerle dolu bir program sizlerle olacak.

Eğitim Programı içeriğinde;

  • SEO Departmanı için arama motoru optimizasyonunun nasıl yapıldığı, daha faydalı hale nasıl getirildiği hakkında bilgi ve deneyim kazanılacak.
  • Satış Departmanı için dijital pazarlama içerisinde bulunan tüm hizmet satış süreçleri nasıl gerçekleştiğine ve bu süreçlerle ilgili çeşitli stratejiler geliştirebilme odaklı bilgi ve deneyim kazanılacak.
  • Sosyal Medya Departmanı için sosyal medya hesap yönetimi, hedef kitleye ulaşma ve faydalı içerik üretimleri konusunda bilgi ve deneyim kazanılacak.

Eğitim programı sonunda final gününde yapılacak yarışmalar sonucunda programda kendi departmanında 1. olarak tamamlayan 3 kişi Webtures ailesine katılma fırsatı bulacak!

Siz de kariyerinizi Dijital Pazarlama sektöründe planlamak istiyorsanız eğitim programına başvurabilir ve Webtures’in sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilirsiniz!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures’tan: Girişimcilere Özel Dijital Pazarlama Eğitimi Paris Sorbonne Üniversitesi’nden Sertifikalı 'Stratejik Marka Yönetimi & Marka Çevikliği Sertifika Programı' Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.