Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Maxxmora’nın Doğuşuna Ortak Oldu!

Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Maxxmora’nın Doğuşuna Ortak Oldu!

Maxxmora, 6 Haziran’da, İstanbul Etiler showroomunda gerçekleştirdiği açılışını büyük bir coşkuyla kutladı. Bu etkinlikle markanın doğuşuna merhaba derken; Londra, Hamburg, Cannes ve İstanbul showroomlarının da kapılarını aynı anda açmanın heyecanını yaşadı. 

Tasarım ve mimarlık dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen bu ilham verici açılışta, Maxxmora’nın özenle seçilmiş malzemelerden üretilen koleksiyonları büyük bir ilgi gördü.

Maxxmora markasını hayata geçirmek için aylardır büyük bir azim ve yaratıcılıkla çalışan digital/design/integrated/paris ekibi ise; bu görkemli açılış etkinliğinin de dijital ve basılı süreçlerine ortak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyoruz. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Mediterra Real Estate için Özel Olarak Tasarladığı Web Sitesini Yayına Aldı! Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Dijital Süreç Haritası ile Karşınızda! →

Yazar Hakkında

Avatar
Betül