ARKSOFT Dijital Danışmanlık Serüveninde Flatart Agency’yi Seçti!

ARKSOFT Dijital Danışmanlık Serüveninde Flatart Agency’yi Seçti!

Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından ARKSOFT; dijital danışmanlık, SEO, içerik pazarlama ve dijital reklama dair gerçekleştireceği tüm çalışmalar için Flatart Agency’yi seçtiğini duyurdu!

Dijital pazarlama sektöründe 10 yıllık deneyimiyle var olan Flatart Agency ; markaların dijital danışmanlık gereksinimlerini karşılamak için uzman marka ekipleri ile koordine olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Müşterilerinin gereksinimlerini profesyonel bir şekilde analiz ederek en uygun çözüm yolunu bulan ve karşılıklı memnuniyet sağlanmasının akabinde projelerine başlayan ARKSOFT, disiplinli ilerleyişini Flatart Agency’nin dijital danışmanlık hizmeti ile daha da güçlendirecek.

Vizyon olarak yurt dışı ve yurt içi pazarında hizmetleri ile dünyanın önde gelen bilişim kuruluşları ile stratejik iş ortaklıkları kurmayı hedefleyen ARKSOFT’un referansları arasında, T.C Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Türk Havacılık Uzay Sanayii, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Roketsan gibi prestijli kurumlar yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Dijital Süreç Haritası ile Karşınızda! Taiga Group, Brandverse Awards’da İki Altın Ödül Kazandı! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.