Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Mediterra Real Estate için Özel Olarak Tasarladığı Web Sitesini Yayına Aldı!

Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Mediterra Real Estate için Özel Olarak Tasarladığı Web Sitesini Yayına Aldı!

ddip digital/design/integrated/paris, yenilikçi dijital çözümleriyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mediterra Project Management’ın alt markası olan Mediterra Real Estate için özel olarak tasarladığı web sitesini başarıyla yayınladı.

Yaratıcı tasarım anlayışı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken bu web site, markanın güçlü vizyonunu etkileyici bir şekilde yansıtırken, kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik işlevsel özellikler sunuyor. ddip digital/design/integrated/paris, Mediterra Real Estate için özel olarak oluşturduğu bu web sitesiyle markanın hedef kitlesiyle daha etkili bir şekilde etkileşim sağlayarak online varlığını güçlendirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, dijital dünyadaki başarılarına bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyoruz. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← YDS Shop SEO'da ROIBLE ile Organik Büyüyecek! Ddip Digital/Design/Integrated/Paris, Maxxmora’nın Doğuşuna Ortak Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Betül