Simovate’in Sosyal Medya ve İçerik Ajansı Flatart Oldu!

Simovate’in Sosyal Medya ve İçerik Ajansı Flatart Oldu!

Simovate; alanında uzman ekibi ile dijital dönüşüm bileşenlerinden sanal ve artırılmış gerçeklik başta olmak üzere, simülasyon, IoT (nesnelerin interneti), yapay zeka ve veri analizi gibi konularda çalışmalar yaparak günden güne gelişmeye devam ediyor. Şirket, sosyal medya danışmanlığı ve içerik üretim hizmetini Flatart Agency ile yürütme kararı aldı!

Herkesçe ilgi ile takip edilen birçok markanın dijital danışmanlığını yapan Flatart Agency, Simovate’in de dijitaldeki aksiyonlarına yeni bir bakış açısı kazandırma konusunda rol üstlenecek. Yaratıcı fikirleri ile ulusal ve globalde sosyal medyadaki imajını desteklemeyi ve SEO odaklı içerik üretimiyle marka bilinirliği üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Referansları arasında Makine ve Kimya Endüstrisi, Brisa, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Roketsan, Nobel İlaç, Siemens, TÜBİTAK, Opet, Türk Traktör, Borusan Lojistik, Akdeniz Belediyesi gibi prestijli kurumların yer aldığı Simovate, endüstri 4.0 çözümleri ile kurumların maliyetlerini ciddi düzeyde düşürmesini sağlayarak firmalara maksimum yarar sağlama hedefi ile yoluna devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Maydanooz Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti Ekspar Dijitalde Yoluna LEVELUP ile Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Betül