Maydanooz Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

Maydanooz Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

Öğrencilere sunduğu alanda ilklere sahip online modüler eğitim sistemi Maydanooz dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUPMaydanooz’un sosyal medya hesap yönetimi, internet sitesi çalışmaları, logo tasarımı ve performans odaklı reklam yönetim çalışmalarını gerçekleştirecek.

Online platformda LGS’ye odaklanan ve bilinen yaklaşımların çok ötesinde eğitim veren Maydanooz, bünyesinde barındırdığı deneyimli kadrosu ve akıllı modüller sayesinde öğrencilere evlerinde ayrıcalıklı ve ulaşılabilir eğitim sunmaktadır. LGS hazırlık sürecinde birebir ders takibi ile kişisel koçluk hizmeti, haftalık ve aylık olarak kişiye özel hazırlanan programlar, canlı ders ve denemeler,. gece eğitimleri ve sınav analizleriyle; öğrenciyi planlı ve programlı olmaya odaklar.

“İyi bir lise kazanmayı hedef belirleyen her öğrencimiz için varız” mottosuyla yola çıkan Maydanooz, sunduğu tüm hizmetler ile sadece lise hazırlık sürecinde değil, sınav sonrasında da öğrencilerinin yanındadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Orlo Assistance Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti Simovate’in Sosyal Medya ve İçerik Ajansı Flatart Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Betül