Markalar İçin Bir İlk:‘’Sosyal Medya Check-Up’’

Ajans Haberleri, Haberler 27 Eki 2017
Markalar İçin Bir İlk:‘’Sosyal Medya Check-Up’’

Sadece sosyal medya iletişimi konusuna yoğunlaşarak diğer ajanslardan ayrışan ve global pek çok markanın çözüm ortağı olan Ahtapot Sosyal Medya, sosyal medyadaki tecrübesi ile yepyeni bir projeye imza attı: “Sosyal Medya Check-Up”

Neredeyse her markanın sosyal medya iletişimi yapmaya başladığı günümüzde, yapılan iletişimin kalitesini inceleyen ve tavsiyelerde bulunan bir yapının eksikliğini fark eden Ahtapot Sosyal Medya, bu alandaki önemli bir boşluğu doldurmaya hazır.

Detaylı check-up kapsamında markaların sosyal medya hesaplarını inceleyen Ahtapot Sosyal Medya’nın uzman ekibi “İçerik, Tasarım, Trendlere Uyum ve Moderasyon” başlıkları altında değerlendirmelerini yaparak, check up yaptıran markalara yaptıkları iletişimle ilgili ayna tutuyor.

Markaların sosyal medya iletişimlerindeki başarılarını 24 saat içerisinde ölçümleyebilmelerine imkân tanıyan bu faydalı proje ile ilgili detaylı bilgi almak ve check up yaptırmak için Ahtapot Sosyal Medya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Yerli Mobil Arama Motoru Yaani Tanıtıldı CNN’in Elmalı Reklamına BuzzFeed’den Muzlu Gönderme →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.