DB Schenker Arkas’ın Türkiye’deki Çözüm Ortağı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Şub 2018
DB Schenker Arkas’ın Türkiye’deki Çözüm Ortağı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Türkiye’de 9 noktada, 450’yi aşkın uzman çalışanıyla hizmet veren, ülkenin en büyük entegre lojistik servis sağlayıcılarından DB Schenker Arkas’ın dijital çözüm ortağı Ahtapot Sosyal Medya oldu.

Dünyanın önde gelen uluslararası entegre lojistik sağlayıcılarından biri olan DB Schenker ile Arkas Holding’in ortaklığıyla 1995 yılında sektördeki yerini alan DB Schenker Arkas, yenilikçi ve vizyoner çalışmalarını dijital platformlara da taşımayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, dijitalde uzman bir ajansla çalışmalarını sürdürmek isteyen DB Schenker Arkas, tercihini Ahtapot Sosyal Medya’dan yana kullandı.

Son yıllarda sektörel başarılarını dijital platformlara da taşımayı hedefleyen birçok B2B markanın tercihi olan Ahtapot Sosyal Medya; Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Askaynak Automation, Form Şirketler Grubu, Dalgakıran- Hertz Kompresör, Depart, Gökçe Brülör, Jaga Maktes gibi önemli markaların da çözüm ortağı olmasıyla dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Her Cildin Dilinden Konuşan Bioderma'nın yeni Kreatif Ajansı DONE Agency Oldu! Samsung, Apple Animoji’ye Cevabını S9 Tanıtımında Verdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.