AÇEV’in Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2016
AÇEV’in Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Eğitim bakımından dezavantajlı çocuklara, iyi bir gelecek ve güzel yarınlar hazırlamak için çalışan AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı), daha başarılı bir dijital iletişim ile daha fazla çocuğun hayatına dokunabilmek için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

“Tüm çocuklar eşit eğitim haklarına sahip olmalıdır” fikri ışığında yola çıkan ve 23 yıldır bu amaçla canla başla mücadele eden AÇEV, dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya ile anlaştı. Ahtapot Sosyal Medya; AÇEV, AÇEV Okul Öncesi ve Adım Adım & AÇEV sosyal medya hesaplarının yönetilmesinden sorumlu olacak.

Darüşşafaka Cemiyeti ve ALS-MNH Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarının yanında Nurol GYO, Eczacıbaşı-Lincoln Elecktric Askaynak, Pizza Vegas, Yaşaroğlu Limousine gibi markaların sosyal medya hesaplarını başarıyla yöneten Ahtapot Sosyal Medya, AÇEV’in de içerik yönetimi, tasarımlarının hazırlanması, reklam yönetimi gibi dijital dünyada ihtiyaç duyacağı her konuda artık yanında.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Messenger’a “Hikayeler” Özelliği Gri Creative’e WebAward’dan İki Yeni Ödül! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.