Creasoup Hikayesini Instagrafik İle Anlatıyor

Ajans Haberleri, Haberler 15 Eyl 2014
Creasoup Hikayesini Instagrafik İle Anlatıyor

Sosyal medya ajansı Creasoup, Instagram üzerinde oluşturduğu Instagrafik ile hikayesini eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Sosyal medyada yaptığı yaratıcı proje ve paylaşımlarda dikkat çeken Creasoup, Instagram üzerinden oluşturduğu infografik ile eğlenceli bir projeye imza attı. Ajans, oluşturduğu “Instagrafik” ile ekip ve ofisteki günlük çalışma hakkında eğlenceli bilgiler veriyor.

Instagram üzerinde art arda paylaşılan 36 görselin oluşturduğu Instgrafik; Creasoup ekibindeki çalışan sayısından burç dağılımına, ofiste en çok kullanılan cümlelerden yenilen yemeklere, çalışılan markalardan üretilen projelere kadar birçok bilgiyi içeriyor.

Creasoup’un eğlenceli Instagrafiği’ni aşağıda inceleyebilir ya da Instagram hesabına telefon uygulamasından giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

creasoup instagram instagrafik

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Promoqube, IPG Mediabrands Tarafından Satın Alındı Google Girişimciler İçin Bulut Platformunu Duyurdu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.