CoverGirl, Özgün Güzellik Kavramını Katy Perry’le Anlatıyor

CoverGirl, Özgün Güzellik Kavramını Katy Perry’le Anlatıyor

CoverGirl, Droga5 imzası taşıyan yeni kampanyasının marka yüzü olarak pop yıldızı Katy Perry’yi seçti.

Kısacık kestirdiği platin sarısı saçlarıyla imaj tazeleyen ve uzun saçlı ve daha kadınsı tarzından uzaklaşan Katy Perry, kozmetik markası CoverGirl’ün yeni reklam filminde güzelliği ve makyajı yeniden tanımlıyor. Perry’ye reklam filminde YouTuber Issa Rae, kişisel antrenör Massy Arias, 69 yaşındaki model ve diyetisyen Maye Musk ve motosiklet yarışçısı Shelina Morena eşlik ediyor.

Toni Morrison’ın sözüyle açılan Droga5 imzalı reklam boyunca Jefferson Airplane’in “And I like It” parçası kulağımıza çalınıyor. 60 yıllık CoverGirl markası bu kampanyada özgünlüğü, çeşitliliği ve dışavurumculuğu öne çıkarıyor. Prettybird’den Matt Lambert’in yönettiği reklam filminde karşılarına çıkan engelleri aşan, her ne yapıyorlarsa yapsınlar makyaj yapmaktan vazgeçmeyen ve güçlü duruşlarıyla peşinden kitleleri sürükleyen güçlü kadınlar yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vestel’den Kısa Ama Heyecan Dolu YouTube Dizileri Dünya Kız Çocukları Günü’nde Birleşmiş Milletler'den Anlamlı Kampanya →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.