ADEGG İMZASIYLA, HAVER SITIKOLIN COGNIZIN’İN YENİ REKLAM KAMPANYASI YAYINDA!

ADEGG İMZASIYLA, HAVER SITIKOLIN COGNIZIN’İN YENİ REKLAM KAMPANYASI YAYINDA!

Adegg ve Haver Sitikolin Cognizin iş birliğiyle gerçekleştirilen yeni reklam kampanyası; hepimizin her gün yaşadığı, kendimize onlarca defa sorduğumuz soruların arasında kaybolma hallerini, akılda kalıcı bir jingle ve 5 farklı karakter üzerinden anlattığı eğlenceli bir reklam filmi serisiyle yayında!

 

Serinin ilk filmi; bir ilköğretim öğrencisinin zihninde oluşan tüm soruların cevaplarının, yine aklında olduğunu anlatıyor. Reklam filminde çocuk karakterin kendisine sorduğu ‘Yedi kere sekiz kaç eder?’ sorusunu, genç bir ofis çalışanın ‘Arabayı nereye park etmiştim? Toplantım ne zamandı? soruları takip ediyor… Reklam filmi, orta yaşlarda bir kişinin; ‘Evlilik yıl dönümü geldi mi? En sevdiği renk neydi?’ sorularıyla devam ediyor. Yine hedef kitle özelinde ayrışan oyunculardan üniversiteli bir genç; ‘Başarıya giden yol hatırlamaktan geçer!’ derken, yaşlı bir kadının tüm hayatının ve anılarının aklında olduğunu söylediğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu görüyoruz. Hayatın içinden, herkese çok tanıdık gelecek karakterlerin yer aldığı kampanya; günlük yaşamda ihtiyacımız olan şeyleri hatırlamanın yaşamlarımızı kolaylaştıracağına, kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmeye yol açacağına ve odaklanmış bir kişinin daha başarılı olabileceğine vurgu yaparken, hatırlamanın sevdiklerimizi ve tüm anılarımızı içimizde taşımanın bir yolu olduğunun da altını çiziyor.

Reklam kampanyasının hedefi, çok tanıdık olan bu insani halleri olumlu bir bakış açısıyla; ‘Soruların arasında kaybolma, Haver Sitikolin Cognizin’le aradığın her şey aklında!’ mesajıyla hedef kitlesine aktarmak.

 

Kampanyanın jingle’ı uzun ve kısa versiyonları ile ulusal radyo kanallarında yoğun bir medya planı ile yer alırken, reklam videolarıyla da dijital platformlarda agresif bir planlama ile tüm reklam mecralarından tüketicisine ulaşıyor. Haver Farma’nın bu yeni kampanyası, 2022 yılında yine ulusal radyo kanalları ve dijital mecralarda yaptığı reklamlarla sektöre başarılı bir giriş yapan Haver Sitikolin markasını, rakiplerinden fark yaratacak bir şekilde ayrıştıracağa benziyor.

 

 Reklam Künyesi:

 

Reklamveren: Haver Farma İlaç A.Ş.

Reklamveren Yetkilileri: Esra ERBİLGİN, Sibel HATİPOĞLU

Reklam Ajansı: ADEGG Digital & Creative Agency

Yaratıcı Fikir ve Uygulama: ADEGG Creative Ekibi

Prodüksiyon: ADEGG Production

Medya Planlama: ADEGG Digital & Creative Agency

İlgili Haberler

ADEGG DIGITAL & CREATIVE’IN YARATICI VE ESPRİLİ CGI PROJESİ YAYINDA!
ADEGG DIGITAL & CREATIVE’IN YARATICI VE ESPRİLİ CGI PROJESİ YAYINDA!
Devamını Oku >