CLICKS’US DIGITAL & İMMİB 2.YILDA DA BİRLİKTE!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Ağu 2019
CLICKS’US DIGITAL & İMMİB 2.YILDA DA BİRLİKTE!

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliği, sosyal medya ve reklamcılık süreçlerinde 1 seneyi geride bıraktıkları Clicks’us Digital ile birlikte yeni dönemde de çalışmalarına devam edecek.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliği, kısaca İMMİB, 7 adet ihracat birliğinin bir araya geldiği ve ülkemizin ihracat oranını artırmak, ihraç ürünlerini çeşitlendirmek ve rekabet gücü kazandırmak için çalışan bir birliktir.

Sosyal medyada öne çıkmak için Clicks’us Digital ile çalışmaya başlayan İMMİB, geçtiğimiz 1 yılda dijital dünyada büyük başarı gösterdi.

• Instagram büyüme oranı %195
• Facebook büyüme oranı %109
• Twitter büyüme oranı %33
• Linkedin büyüme oranı %29

Yeni Dönem İş Birliği

Sosyal medyada başarısını ilerletmek için İMMİB, yeni dönemde de sosyal medya ve reklamcılıktaki yolculuğuna Clicks’us Digital ile devam etmeye karar verdi!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'ın yeni ajansı BAL! Greyder Dynamic Responsive Remarketing Reklamını Kullanarak Tıklama Oranını %12 Arttırdı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.