Carte d’Or Sosyal Medya Kampanyası: #romantikbiran

Carte d’Or Sosyal Medya Kampanyası: #romantikbiran

Carte d’Or sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği #romantikbiran kampanyası ile sevdiğiniz kişilerle yaşadığınız en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeye davet ediyor. 

Carte d’Or Türkiye “Romantik Bir An” teması üzerinde yürüttüğü pazarlama kampanyası çerçevesinde bir sosyal medya kampanyası gerçekleştiriyor. Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden düzenlenen kampanyada kullanıcılar, sevgilileri ya da eşleri ile yaşadıkları romantik zamanları fotoğraflamaya davet ediliyor.

Kampanyaya kullanıcılar eşleri ya da sevgilileri ve Carte d’Or Selection Mini ürünlerinden herhangi biri  “Romantik Bir An” temasında çektikleri fotoğrafları #romantikbiran hashtagi ile paylaşarak katılabiliyor. Carte d’Or kampanyasına katılan fotoğraflar jüri tarafından değerlendirilmeden geçerek seçilenler televizyon kanallarında o gün Primetime saatlerde yayınlanan çeşitli dizi yayınlarından biri ya da birkaçında yayınlanıyor.

carte dor romantikbiran

Carte d’Or uygulamasına katılan fotoğrafları sosyal medya üzerinde #romatikbiran hashtagi ya da Carte d’Or Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ASUS Facebook Oyunu: Dedektif Memo ve Arkadaşları Pepsi Sosyal Medya Kampanyası: Seviyorsan Aç Konuş →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.