Cafe Crown Sosyal Medya Kampanyası: #cafecrowndansonra

Cafe Crown Sosyal Medya Kampanyası: #cafecrowndansonra

Cafe Crown sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği #cafecrowndansonra kampanyası ile takipçilerini yaratıcı içerik üretmeye davet ediyor.

Cafe Crown Türkiye artık yaygın olarak kullanılan hashtagler ile Facebook, Twitter, Instagram ve Vine olmak üzere 4 farklı sosyal platform üzerinden bir sosyal medya kampanyası düzenliyor. Yeni reklam serisi “Daha Çok Sen” kapsamında gerçekleştirilen kampanya ile marka, takipçilerini yaratıcı içerikler üretmeye davet ediyor.

Daha Çok Sen mikro sitesi üzerinden düzenlen Cafe Crown kampanyasında, kahve içmeden önce ve içtikten sonraki hikayenizi sosyal medyada istediğiniz platformda #cafecrowndansonra hashtagi ile paylaşmanız isteniyor.  Video, fotoğraf ve yazılı anlatım yoluyla mikro siteye yüklenen içerikler yayınlanıyor ve jüri değerlendirmesine sunuluyor.

Cafe Crown kampanyasında jüri değerlendirmesi sonucu seçilen ilk 3 hikaye canlandırılarak Kanal D’de sevilen bir talk show’da yayınlanacak ve ayrıca ilk 200’e giren yaratıcı hikaye sahiplerine de hediyeler verilecek.

cafe crown cafecrowndansonra

“Daha Çok Sen” reklam serisinin de yaratıcı ajansı olan Youth Republic tarafından hayata geçirilen #cafecrowndansonra kampanyası 27 Nisan’a kadar devam edecek. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pepsi Sosyal Medya Kampanyası: Seviyorsan Aç Konuş Vodafone Arena Reklam Filmi: Yuvaya Ruh Katmaya Geldik →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.