Burger King’in Instagram Stories’le Belirlenen Yeni Whopper’ı

Burger King’in Instagram Stories’le Belirlenen Yeni Whopper’ı

Burger King, yeni Whopper hamburgerin içinde yer alacak malzemeleri Instagram Stories’le kullanıcıların belirlemesini sağladı.

Burger King İspanya, LOLA MullenLowe ile bir araya gelerek, müşterilerin kendi zevklerine göre bir hamburger oluşturmasına izin verdi. Fast food zincirinin “Stories Ordering” kampanyası, müşterilerin Whopper’larını Instagram Stories’le özelleştirilmiş, yepyeni bir Whopper hazırlamasını sağladı.

Kullanıcılar, 9 farklı Instagram Stories’de yer alan malzemeleri seçti ve anket tamamlandığında, Burger King’in direkt mesajla gönderdiği özel kupona sahip oldu ve kişiselleştirilmiş ücretsiz Whopper’larını almaları için Burger King restoranlarına davet edildi.

Müşterileri Instagram anketleriyle malzemelerini belirleyebileceği ‘The InstaWhopper’ menüsünü duyurmak için hazırlanan kampanya amacına ulaştı. Burger King’in Stories’le yaratılan yeni Whopper’ı; çift köfte, peynir, ketçap, mayonez, pastırma, marul, domates ve soğandan oluştu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Big Mac Coca-Cola Kutusu Pepsi’den Geçmişe Götüren Chatbot →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.