Burger King, Restoranını Hediye Paketine Sarıp Hediye Etti

Burger King, Restoranını Hediye Paketine Sarıp Hediye Etti

Burger King, Fransa’daki en büyük Facebook hayranı için restoranını hediye paketine sardı ve özel sürprizlerle 1 günlüğüne hayranına hediye etti.

Burger King, yaratıcılık anlamında 2017 senesine damgasını vurdu. Yeri geldi, en büyük rakibi McDonald’s’a güzel bir amaç için yardım etti, yeri geldi; alev alev yanan bir ızgarayı McDonald’s restoranı önüne götürdü ve kalabalık bir ekiple birlikte yeni yılı kutladı.

Fast food zincirinin, bu yılki en eğlenceli kampanyası ise Fransa’dan geldi.  Burger King, Fransa’daki en büyük hayranına, koca bir restoranı hediye paketine sarıp, birkaç saatliğine de olsa hediye etti. Kampanyayı hazırlamak için Buzzman’la bir araya gelen Burger King, Facebook sayfasına 637 (artmaya devam ediyor) yorum yazan Sullyvan K. isimli kişiye, hayatında alacağı en büyük hediyeyi vermiş oldu.

Bordeux yakınlarındaki bir restoranı hediye paketine saran Burger King, Sullyvan K.’i evinden alarak restorana getirdi. Araç, onun için ayrılan park yerine park edildi. Sullyvan K.’e ayrılan masaya, peçeteliğe, tepsiye ve Whopper kutusuna adı yazılmıştı. Sullyvan K.’e bir de bu restoranda ücretsiz menü yiyebileceği bir kart hediye edildi. Burger King Fransa, Facebook’taki en büyük takipçisinin yeni yılını böyle kutladı ve böyle bir yolla kendisine teşekkür etmek istedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Edward Snowden’ın Geliştirdiği Uygulama, Yabancılardan Koruyor Siparişleri Akılda Tutan Hamburger Restoranı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.